Oferujemy

- organizacje importowych oraz eksportowych odpraw celnych wraz z wystawianiem niezbędnych dokumentów do ich prawidłowego  i najkorzystniejszego pod względem ekonomicznym przeprowadzenia

- uslugi transportowo-spedycyjne na terenie calej Europy oraz krajów bliskowschodnich. Do Panstwa dyspozycji oddajemy samochody stalych i sprawdzonych podwykonawców o ladownosci 1,5t; 3,5t i 24t . Przez caly okres wykonywania uslugi transportowej powierzony towar znajduje sie pod stala kontrola (monitoring GPS) zwiekszajac tym samym efektywnosc oraz bezpieczenstwo uslugi. Specjalizujemy sie w transporcie dedykowanym typu "Just In Time" oraz transporcie drobnicowym.

- obsługę Intrastat czyli sprawozdawczość z zakresu podejmowanych transakcji handlowych z pozostałymi krajami Unii Europejskiej (więcej info Ważne Adresy / Intrastat )

- procedury gospodarcze - zarówno w trybie uproszczonym jak i również w zwykłym - reprezentacja klienta oraz organizacja i suport przy transakcjach naprawy, wymiany, przetwarzania, użytkowania oraz ulepszania towarów zarówno wysyłanych jak i sprowadzanych w tym celu z krajów trzecich i do nich

- mienie przesiedleńcze

- zgłoszenia akcyzowe pojazdów samochodowych nabytych z krajów UE

PONADTO

- usługi magazynu czasowego składowania / magazynu celnego / umożliwiającego składowanie towarów przez okres 20 dni, a za zgodą Urzędu Celnego nawet dłużej, bez konieczności uiszczania cła i podatku VAT. Usługa ta jest szczególnie przydatna w przypadkach długiego oczekiwania na odprawę celną np. w związku z koniecznością wyjaśnienia niezgodności, uzupełnienia lub poprawienia dokumentów towarzyszących przesyłce czy też przeprowadzenia 100% rewizji celnej.

- organizacja dokonania granicznej kontroli sanitarnej dla towarów które jej wymagają

- w ramach obsługi celnej transport przesyłek - VW Transporter 900 kg

- inne związane z branżą (np tłumaczenia taryfikacje baz danych)

GWARANTUJEMY

- atrakcyjne ceny

- dyskrecję handlową